пн-сб з 10:00 до 19:00, нд до 18:00
Наш салон в Києві:
пр-т Бандери 8, корпус 16А
м. Почайна

Корпусні меблі

Перетворити будь-яке приміщення в обитель затишку, острівець комфорту і царство раціональності зможе кожен, хто прийме рішення купити корпусні меблі в Києві від інтернет-гіпермаркету «Союзмеблі». Бездоганна якість і беззастережна елегантність від кращих українських та зарубіжних виробників, вичерпний асортимент різновидів, моделей і конфігурацій допоможуть зробити будь-яку кухню, передпокій, спальню або вітальню стильною, зручною і сучасною.

Вибираємо корпусні меблі: пропозиції від салону «Союзмеблі»

В нашому каталозі представлені наступні різновиди меблевих конструкцій:

Якщо в переліку ви не знайшли потрібних вам меблів – це не означає, що у нас вони відсутні. Уточнити наявність конкретного виробу можна, вивчивши асортимент на сайті, або звернувшись за допомогою до консультантів компанії.

Якою мають бути корпусні меблі: властивості і нюанси вибору

Перед покупкою слід звертати увагу на:

Щоб нові корпусні меблі викликала тільки позитивні емоції, важливо прагнути підбирати вироби, які відповідають таким вимогам:

Популярні товари
є в салоні

Код товара 19-62232

5 923 грн

є в салоні

Код товара 19-45285

17 084 грн

Код товара 19-60615

50 389 грн

Код товара 19-52649

4 592 грн

Код товара 19-54087

26 032 грн

Код товара 19-62609

5 337 грн

Купувати у нас — відмінна ідея: 5 переваг співпраці з «Союзмеблі»

  1. Гідний асортимент — наші покупці не відчувають труднощів у підборі потрібної моделі і різновиду.
  2. Комфортний вибір — крім онлайн-каталогу, існує виставковий зал, в якому можна визначитися з відповідними корпусними меблями на основі візуального огляду, тактильних відчуттів і реальних вражень.
  3. Чудова якість – всі товарні позиції забезпечені сертифікатами, що підтверджують їх відповідність технічним та споживчим стандартам, а також вимогам безпеки.
  4. Адекватні ціни – пряме співробітництво з виробниками дозволяє нам продавати корпусні меблі без зайвих націнок, а вам – економити без ризику придбати низькопробний виріб.
  5. Додатковий сервіс – ви можете замовити корпусні меблі з доставкою по Києву, а також скористатися послугами професійних збиральників.

Прийшов час купувати якісні, вишукані і стильні корпусні меблі швидко і комфортно. Гіпермаркет «Союзмеблі» знає, як забезпечити такий комфорт кожному покупцеві, і готовий зробити це для вас прямо зараз!

Корисні статті по темі
Дивіться також: