пн-сб з 10:00 до 19:00, нд до 18:00
Наш салон в Києві:
пр-т Бандери 8, корпус 16А
м. Почайна

Офісні меблі

Продуктивність роботи будь-якої компанії залежить як від рівня кваліфікації співробітників, так і від рівня комфорту в кабінеті. Створити особливу ділову атмосферу і розташувати співробітників до роботи допоможуть якісні і функціональні офісні меблі.

Де купити офісні меблі недорого

Звичайно, в гіпермаркеті «Союзмеблі»! Співпрацюючи безпосередньо з провідними українськими меблевими фабриками, ми гарантуємо доступну вартість і високу якість усього асортименту.

На сайті представлені меблі для офісу:

Популярні товари

Код товара 19-54864

10 781 грн

Код товара 19-54867

12 437 грн

Код товара 19-54900

89 500 грн

Код товара 19-54122

5 937 грн

Як вибирати

Якщо ваш офіс знаходиться в Києві і ви хочете повністю оновити в ньому меблі, ми рекомендуємо скористатися послугами нашого замірщика. Він прорахує всі можливі варіанти розмірів з урахуванням ваших побажань. В цьому випадку ви точно не помилитеся при замовленні.

Якщо ви хочете замовити меблі з доставкою по Україні, знімаючи виміри, будь ласка, користуйтеся рулеткою і пам'ятайте про наступне:

«Союзмеблі» – магазин, якому довіряють

Наш інтернет-магазин має фізичний виставковий зал, куди ви можете приїхати особисто, щоб оцінити пропозицію в наявності або зробити замовлення з каталогів.

Знайти нас можна за адресою: м Київ, ст.м. «Почайна», пр-т Бандери 8, корп. 16, ТЦ «Декор сервіс» (2 поверх). Салон працює 7 днів на тиждень з 10:00 до 20:00.

Всі офісні меблі по Києву доставляються власною службою доставки. За домовленістю надаються послуги збиральників. При доставці по Україні відповідальність за збереження вантажу покладається на обрану покупцем транспортну компанію.

На всі позиції поширюється гарантія від виробника. У разі заводського браку (при дотриманні умов експлуатації) товар повертається в порядку, встановленому законодавством України.

Менеджери дадуть відповідь на будь-які ваші питання по офісних та інших меблях, представлених в нашому електронному каталозі. Скористайтеся формою зворотного зв'язку і замовте дзвінок (дивіться в шапці сайту) або зателефонуйте нам: (044) 22-33-280.

Дивіться також: