Гіпермаркет souzmebel.com.ua приділяє велику увагу захисту персональних даних. Користувачі souzmebel.com.ua можуть переглядати сторінки сайту, не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, пов'язаних з купівлею товарів, представлених в нашому інтернет-каталозі, нам знадобляться контактні дані для того, щоб ми могли зв'язатися з Вами, підтвердити замовлення і доставити Вам замовлений товар. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.

1. Загальні положення

1.1. Дана Політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від нього при оформленні замовлення через форми замовлення, при оформленні замовлення за телефонами, зазначених на сайті, і при реєстрації самим Користувачем (створення облікового запису). Персональні дані Користувача вказуються при заповненні форм на сайті, через корзину або при реєстрації на сайті). Обов'язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

1.2. Для оформлення замовлення в інтернет-магазині souzmebel.com.ua Користувач повинен:

  • уважно ознайомитися з цією політикою збереження конфіденційності (далі Політика);
  • в формі оформлення замовлення Користувач сам заповнює необхідні персональні дані (ім'я, електронну адресу, контактний номер телефону, адресу доставки товару);
  • висловити свою повну згоду з цією політикою Користувач може шляхом натискання кнопки «Підтвердження замовлення», а також «Даю згоду на збір і обробку персональних даних»

1.3 Щоб зареєструватися на сайті souzmebel.com.ua Користувач повинен уважно ознайомитися з Даною Політикою конфіденційності та висловити свою повну згоду з її умовами шляхом натискання кнопки «Підтвердження інформації».

1.4. Користувач не має права використовувати інтернет-магазин souzmebel.com.ua, а саме оформляти замовлення і реєструватися, якщо він не згоден з умовами даної Політики конфіденційності.

1.5 Оформляючи замовлення товару або реєструючись в інтернет-магазині souzmebel.com.ua і вносячи персональні дані або надаючи ці дані за телефоном, вказаним на сайті, Користувач дає свою однозначну згоду з умовами даної Політики конфіденційності. Користувач надає право Адміністрації інтернет-магазину souzmebel.com.ua отримувати, зберігати, обробляти, використовувати і розкривати свої персональні дані на умовах даної Політики конфіденційності.

1.6 Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення самим Користувачем до безпечного зберігання свого логіна і пароля, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису і персональним та іншими даними користувача. Інтернет-магазин souzmebel.com.ua не несе відповідальність за збитки завдані таким доступом.

2. Які персональні дані ми збираємо

2.1 Ми збираємо такі дані: ім'я, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса доставки. Також ми можемо уточнити і отримати від Вас цю інформацію по телефону.

2.2 Інша інформація надається користувачем на його розсуд.

3. Цілі збору і обробки персональних даних користувачів

3.1 Інтернет-магазин souzmebel.com.ua збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених Вами товарів.

3.2 Інтернет-магазин souzmebel.com.ua збирає дані для зв'язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовлених Користувачем товарів, для зв'язку служби доставки з Користувачем, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.

4. Умови надання доступу

4.1 Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України.

4.2 Розкриття персональних даних Користувача здійснюється при замовленні Користувачем товарів в інтернет-магазині souzmebel.com.ua тільки в тому обсязі, який необхідний для ідентифікації Користувача і його замовлення і тільки співробітниками магазину.

5. Захист інформації, що збирається

6.1 Ми приймаємо всі необхідні і достатні організаційні та технічні заходи і заходи для захисту конфіденційності даних користувачів. Тільки ті співробітники souzmebel.com.ua, яким необхідно виконувати робочі функції, для яких потрібен доступ до персональних даних користувачів, мають доступ до інформації про користувачів. Всі співробітники, що мають доступ до інформації про користувачів, не мають права розголошувати інформацію про користувачів третім особам.

7. Зміна Політики конфіденційності

7.1 Ми маємо право змінити умови Політики конфіденційності. В такому випадку ми замінимо версію документа на сторінці souzmebel.com.ua/ua/article/polityka_konfidentsiinosti.html. Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як souzmebel.com.ua захищає персональні дані своїх користувачів.