пн-сб з 10:00 до 19:00, нд до 18:00
Наш салон в Києві:
пр-т Бандери 8, корпус 16А
м. Почайна

Меблі з дерева

Покупці, незважаючи на різноманітність сучасних штучних матеріалів, традиційно віддають перевагу меблям з дерева, яка ніколи не виходить з моди.

Види деревини

В сучасному меблевому виробництві використовують різноманітні види натурального дерева. Бюджетними варіантами меблів будуть вироби, виготовлені з ялини, сосни, ясеню, берези. До розряду дорогої відносяться меблі з горіха, бука, дуба. Для виготовлення елітних моделей використовують ебенове або червоне дерево, палісандр. Кожен з видів деревини має свою унікальну від природи фактуру, яка ніколи не повторюється.

Факт: сучасні виробники використовують у виробництві близько 40 порід дерев.

За типом деревини всі види дерев діляться на м'які і тверді. До м'яких порід відносяться: каштан, ялиця, ялівець, сосна, верба. Твердими є клен, береза, модрина, дуб, бук, в'яз та інші. Кожна з груп має свої переваги. Тверді породи відрізняються збільшеним терміном служби і більшою міцністю. М'які породи дерева добре піддаються обробці — ідеально підходять для втілення різноманітних дизайнерських рішень.

Однією з найбільш цінних порід, широко використовується у виробництві, є дуб — це дерево має підвищену міцність і сильну енергетику. Приємним запахом і м'якою текстурою відрізняється меблі з сосни і ялини. Для дитячих меблів часто використовують бук, який добре гнеться і піддається обробці.

Меблі з дерева — особливості та переваги

До безперечних переваг відносяться:

Зверніть увагу: до мінусів меблів з дерева зараховується більш висока ціна, ніж у виробів з ДСП та МДФ, однак цей недолік сповна компенсується тривалим терміном служби і привабливістю зовнішнього вигляду.

Меблі з дерева в інтер'єрі

Багато хто помилково вважає, що для дерев'яних меблів знайдеться місце тільки в інтер'єрі, створеному в класичному стилі. Однак дизайнери із задоволенням використовують можливості натурального матеріалу в стилях:

Дизайнери, які знають, як поєднувати елементи стилю ретро і вінтаж з сучасними тенденціями, напевно знайдуть в інтер'єрі місце цьому натуральному екологічно чистому матеріалу.

Естетична перевага: дерево дозволяє виробникам створювати різьблені прикраси, гнуті і фігурні форми, матову або глянцеву поверхню; воно без проблем штучно зістарюється, що дозволяє використовувати його в стилях ампір, бароко і готика.

Купити меблі з дерева за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині — у нас представлений широкий асортимент моделей різних форм, розмірів і стильових рішень, виготовлених з різних видів деревини. Замовлення можна оформити з нашої доставкою по Києву або транспортною компанією по всій Україні. Також приймаємо замовлення на виготовлення меблів за індивідуальним дизайном та розмірами клієнта — професійні дизайнери завжди готові прийти на допомогу.

Дивіться також: