пн-сб з 10:00 до 19:00, нд до 18:00
Наш салон в Києві:
пр-т Бандери 8, корпус 16А
м. Почайна

Кабінети керівника

Товарів у розділі: 9
Сортувати: 

Успішній компанії не обійтися без досвідченого керівника, а йому, в свою чергу, потрібні якісні, солідні меблі, призначені для облаштування кабінету. Немає необхідності купувати «різномастні» вироби, вони не зможуть зробити голову приміщення презентабельним і гармонійним — краще використовувати готові комплекти.

В асортименті Союзмеблі представлена продукція, що дозволяє створити інтер'єр в кабінеті керівника, що спонукає до плідної співпраці та роботи!

Деякі компанії економлять бюджет, купуючи однакові моделі як для начальника, так і для підлеглих - подібна обстановка знизить авторитет керівника в очах бізнес-партнерів і співробітників. До того ж, офісні меблі здатні розповісти не тільки про главу компанії, а й про її фінансове становище!

Особливості вибору

Кабінет для керівника — особливе приміщення, що має свої правила і закони. Цей простір щодня використовується для:

  • прийому партнерів і гостей;
  • проведення переговорів і співбесід;
  • здійснення засідань, рішення різних завдань, пов'язаних з діяльністю компанії;
  • обговорення важливих питань;
  • тут приймаються рішення, укладаються договори та інше.

Меблі в цьому приміщенні — елемент, який створює робочу атмосферу і відповідну обстановку. Союзмеблі гарантує комфорт, практичність, стиль і функціональність меблів — вони гідно представлять власника компанії партнерам!

Сучасні кабінети керівника включають в себе:

  1. Крісло. Цей елемент повинен виглядати максимально солідно. Так як людина проводить сидячи практично весь робочий день, важливо, щоб крісло мало зручну форму, підлокітники і ортопедичну спинку. Як матеріали при виготовленні кабінетів високого рівня використовують натуральну шкіру або її замінник, дерево, пластик.
  2. Стіл — елемент, без якого не обійтися керівникові. Він повинен мати оптимальні габарити, додаткові полиці і ящики для розміщення паперів та канцелярії. Стіл виготовляють з дерева, доповнюючи елементами з пластику і скла.
  3. Шафи, стелажі, тумби. Правильно організований простір дозволяє з комфортом проводити робочий день. Шафи призначені для зберігання документації та особистих речей. Зазвичай вироби виконуються з дерева.
  4. Якщо площа приміщення дозволяє, то можна облаштувати зону для відпочинку. У неї часто включені диван і журнальний столик.

Купити кабінет керівника в Києві з консультацією

У нас представлена високоякісна продукція від кращих виробників. Меблі для кабінету керівника зручні, функціональні, практичні і довговічні.

Менеджери забезпечать вас професійною консультацією, підкажуть найбільш оптимальний варіант, який відповідає вашим смаковим уподобанням, і вписується в бюджет, а оперативна доставка по Києву і всій Україні стане приємним доповненням до замовлення!