пн-сб з 10:00 до 19:00, нд до 18:00
Наш салон в Києві:
пр-т Бандери 8, корпус 16А
м. Почайна

Конференційні столи

Товарів у розділі: 13
Сортувати: 

Зали для нарад задають зовнішній вигляд компанії. Щоб це приміщення було дійсно зручним і стильним слід купити конференційний стіл і підібрати до нього відповідні крісла. Гіпермаркет «СоюзМеблі» підготував добірку столів для нарадових кімнат. Вибирайте елегантні, суворі і демократичні моделі високої якості за прийнятними цінами.

Які види конференц-столів є в асортименті

Конференційні столи - це не тільки практичні меблі, але також прикраса престижного залу для переговорів. Моделі створюються з різних матеріалів, їх комбінацій і декоративних елементів. Найпопулярнішим видом вважається дерев'яний стіл. За деревиною порівняно легко доглядати, вона має приємну текстуру і забарвлення, а також славиться своєю довговічністю.

Підібрати конференційний стіл можна для приміщення будь-якої квадратури. У каталозі магазина «СоюзМеблі» є моделі, призначені як для громіздких залів, так і для невеликих переговорних. Деякі види столів мають отвори в центрі стільниці, що забезпечує зручне підключення електронної техніки. Менеджери нашого салону в Києві допоможуть по каталогу підібрати конференц-стіл потрібних габаритів, стилю виконання та форми в залежності від вимог кожного клієнта.

Що важливо знати перед покупкою

Обставити зал для переговорів стильно і комфортно не так легко, як здається на перший погляд. Відстань між найближчою стіною і конференційним столом повинна бути не менше 1 метра. В іншому випадку учасники наради не зможуть швидко потрапити на свої місця, розминутися в проходах і просто відсунути крісла. Особливо важко дотримуватися цього правила, якщо вибір припав на круглий конференц-стіл. Тому перед покупкою таких меблів варто ретельно заміряти площу приміщення і вибрати місце для установки майбутнього придбання.

На розподіл корисного простору для кожного учасника переговорів впливає тип конференц-залу. У величезному приміщенні з театральним типом розташування меблів на гостя доводиться від 0,9 до 1,1 м2. Зал в стилі класної кімнати має на увазі використання від 1,5 до 2,0 м2 на одну персону. Банкетний тип приміщення дає візитерові рівно 1,2 м2, конференційний - 2,7 м2, П-подібний - 3,2 м2.

Переваги співпраці з СоюзМеблі

Купити конференційний стіл у нас - означає придбати якісні, красиві, довговічні і зручні меблі. Всі моделі здатні прикрасити інтер'єр як суворого залу для переговорів, так і кімнати з неформальною обстановкою. Співпрацюючи з магазином, клієнти отримують:

  • гарантію від виробника;
  • незамінний досвід успішної спільної роботи;
  • дотримання термінів.

Щоб зробити замовлення, потрібно:

  1. Виміряти вільний простір.
  2. Визначитися з формою столу.
  3. Оформити замовлення після консультації менеджера;
  4. Чекати доставки за потрібною адресою.