пн-сб з 10:00 до 19:00, нд до 18:00
Наш салон в Києві:
пр-т Бандери 8, корпус 16А
м. Почайна

Бібліотеки

Товарів у розділі: 3
Сортувати: 

Якщо ви є щасливим володарем просторої житлової площі або робочого кабінету, доповнити приміщення можна красивою бібліотекою, яка особливо актуальна для кімнат, де необхідно розставити літературу так, щоб вона завжди була під рукою.

Як вибрати

Бібліотеки - специфічні меблі, до яких пред'являється ряд вимог:

  1. Шафа повинна бути місткою і одночасно компактною. Громіздкі конструкції вже давно не користуються попитом - їм на заміну прийшли компактні стелажі, оснащені безліччю полиць.
  2. Матеріали виготовлення повинні бути міцними і зносостійкими. Полиці, виконані з неякісного матеріалу, не здатні витримати вагу книг.
  3. Повинні бути оснащені поличками різної висоти, що дозволить розмістити предмети різних форматів.
  4. Ще один критерій вибору - привабливий дизайн конструкції. Бібліотека повинна гармоніювати з іншими предметами інтер'єру і вписуватися в загальний інтер'єр.
  5. Книжкові шафи, що мають дверцята, найбільш зручні при експлуатації. Виробляють моделі, оснащені дерев'яними та скляними дверцятами.

Можна віддати перевагу готовим моделям, - вони ретельно продумані, призначені для зберігання різноформатних книг, довговічні і функціональні!

Союзмеблі пропонує бібліотеки від виробників, чия продукція відрізняється бездоганною якістю і довговічністю! З їх допомогою можна створити унікальний інтер'єр вашої вітальні або робочого кабінету. У настільки місткій конструкції розміститься велика добірка творів!

Особливості

Сучасна продукція конструюється з урахуванням можливості довготривалого зберігання друкованих виробів в хорошому стані. Шафи оснащують закритими стелажами, що перешкоджають скупченню пилу. Дверцята з матовим склом надійно захистять сторінки від негативного впливу сонячних променів. Багато моделей припускають розміщення в один ряд, що гарантує правильне зберігання літератури, а також зручний доступ до неї.

Від обсягу колекції залежить вибір розміру

Асортимент інтернет-магазину Союзмеблі гідний вашої уваги! Ми пропонуємо високоякісні бібліотеки в Києві за привабливими цінами!

  1. Якщо ви володієте кількома сотнями книг, то можна придбати компактний кабінет, призначений для домашньої експлуатації. Невелика конструкція не захарастить приміщення, дозволить зручно розташувати книги різних розмірів, а також всілякі сувеніри. Подібні меблі ідеальні для кімнат, оформлених в сучасному стилі!
  2. Колекціонерам, які мають велику кількість книг, а також бібліофілам, можна порекомендувати презентабельні кутові конструкції, виготовлені з натурального дерева. Моделі обладнані великою кількістю полиць, що дозволяють розмістити безліч книг різноманітних форматів!

Купити бібліотеку можна в інтернет-магазині Союзмеблі - на віртуальних вітринах представлені стильні, солідні, якісні вироби, які ідеально підходять для розміщення шедеврів світової літератури!