пн-сб з 10:00 до 19:00, нд до 18:00
Наш салон в Києві:
пр-т Бандери 8, корпус 16А
м. Почайна

Письмові столи

Товарів у розділі: 128
Сортувати: 

Письмові столи - це меблі, спеціально продумані і створені для роботи або навчання, для зручності їх обладнують додатковими ящиками і тумбами. При правильному виборі такого предмету меблів реально створити сприятливі умови для будь-якого користувача, як для дитини, так і для дорослих.

Особливості письмових столів

Письмовий стіл є невід'ємним атрибутом кімнати школярів, студентів або кабінету дорослого. За функціональністю вони створюються спеціально для комфортної роботи за ними. Конструкція доповнюється ящиками для зберігання документів, книг, зошитів та інших аксесуарів. Письмові відрізняються від комп'ютерних моделей відсутністю підставки для монітора і відділенням для клавіатури і системного блоку. Але з ноутбуком за ними теж зручно працювати.

Важливо: сучасні виробники ретельно працюють над новими моделями, удосконалюючи особливості конструкції і роблячи їх більш зручними.

Матеріали можуть використовуватися різні:

  • Деревина. Безпечні для здоров'я моделі, які не виходять з моди.
  • ДСП. Меблі виходять легкі, компактні і не вбирають вологу.
  • МДФ. Ще один вид популярного матеріалу для хороших письмових столів.
  • ЛДСП і ЛМДФ. Деревні плити з ламінованої поверхнею красиво виглядають і довго служать.
Пам'ятайте: моделей багато, вони відрізняються по зовнішньому виконанню, матеріалами, параметрах і призначаються для розміщення в різних приміщеннях, починаючи з дитячої та закінчуючи діловим кабінетом.

Переваги

Досить правильно підібрати стіл для письма, щоб відчути всі переваги таких меблів:

  • комфортні умови для роботи і навчання;
  • знижена стомлюваність під час роботи;
  • усунення зайвих навантажень;
  • полиці і ящики підходять для додаткового зберігання речей.

Місткий письмовий стіл позбавить від безладу серед документів, підручників і зошитів. Продумана стільниця надає необхідний простір для зручної роботи і розміщення всіх необхідних аксесуарів. Прямі моделі різних розмірів це універсальне рішення для будь-якого приміщення. Кутові - допомагають раціонально використовувати вільний простір для організації правильного робочого місця.